Contact details

Bezoekadres
Dreeftoren
Haaksbergweg 5
1101 BP Amsterdam Z.O.
Tel: 020 3330482
Fax: 020 524 1355

Postadres
Andromeda 1
3225 VA Hellevoetsluis
Tel: 020 3330482
Fax: 020 524 1355

Algemeen
info@earthwater.nl

WhistleB
Heeft u klachten, opmerkingen of twijfels?
Vertel het ons anoniem.

Patrick de Nekker
Founder / Sales
patrick@earth-concepts.nl
06 42 05 89 21

Henk Witteveen
Founder / Marketing
henk@earth-concepts.nl
06 42 74 87 17

Lars Kwekkeboom
Country Manager NL
lars@earth-concepts.nl
06 41 31 26 32

Martijn Hendriks
Accountmanager Horeca Noord - Oost Nederland
martijn@earth-concepts.nl
06 29 53 55 35

Randy van Velde
Accountmanager Horeca Noord - Holland en Almere
randy@earth-concepts.nl
06 50 50 64 32

Steffanie van Vliet
Accountmanager Horeca Zuid - Nederland
steffanie@earth-concepts.nl
06 33 86 39 68

Idelette Rocha
Accountmanager Horeca Zuid - Holland en Utrecht
idelette@earth-concepts.nl
06 15 10 78 00

Lisanne Walsmit
Marketing & Communicatie | Office Manager
lisanne@earthwater.nl
06 15 50 47 20

Ching Ping Au
EARTH Water China
chingping@earth-concepts.com.cn
06 14 60 09 49

Angelique Kloes
Accountmanager 18,9L watercoolers
a.kloes@aqualight.nl
06 27 10 63 69


Financiele gegevens  
Bank: Rabobank
Bankrekeningnummer: 1198.45.342
Betalingsconditie:  binnen 14 dagen
BTW nummer: NL822680348B01
BIC nummer: RABONL2U
KVK: 50330764
IBAN- nummer: NL31RABO0172970091

Verkrijgbaarheid in het buitenland:
EARTH Concepts Belgium: info@earthwater.nl
EARTH Concepts France: info@earthwater.nl
EARTH Concepts Portugal: info@earthwater.nl
EARTH Concepts Brazil: ludgero@earth-concepts.com
EARTH Concepts Dubai: naoual@earthwater.ae
EARTH Concepts China: info@earth-concepts.com.cn

Contact formulier