Contact details

Bezoekadres
Gebouw New Skool Media
Spaklerweg 53
1114 AE Amsterdam
Tel: 06 15 50 47 20
Fax: 020 524 1355

Postadres
Andromeda 1
3225 VA Hellevoetsluis
Tel: 06 15 50 47 20
Fax: 020 524 1355

Algemeen
info@earthwater.nl

Live-Build
 

EARTH Concepts
Algemeen
info@earthwater.nl
06 15 50 47 20

Patrick de Nekker
Founder / Sales
patrick@earth-concepts.nl
06 42 05 89 21

Henk Witteveen
Founder / Marketing
henk@earth-concepts.nl
06 42 74 87 17

Lars Kwekkeboom
Country Manager Nederland
lars@earth-concepts.nl
06 41 31 26 32

Jaivey Luimstra
Accountmanager Horeca Noord - Oost Nederland
jaivey@earth-concepts.nl
06 29 53 55 35

Randy van Velde
Accountmanager Horeca Noord - Holland en Almere
randy@earth-concepts.nl
06 50 50 64 32

Stefan Geerts
Accountmanager Horeca Zuid - Nederland
stefan@earthwater.nl
06 33 86 39 68

Vacature
Accountmanager Horeca Zuid - Holland en Utrecht
jordy@earth-concepts.nl
06 15 10 78 00

Juliette Uiterwijk
Marketing & Communicatie | Office Manager
juliette@earthwater.nl
06 15 50 47 20

Angelique Kloes
Accountmanager 18,9L watercoolers
A.kloes@aqua-beans.nl
06 27 10 63 69


Financiele gegevens  
Bank: Rabobank
Bankrekeningnummer: 1198.45.342
Betalingsconditie:  binnen 14 dagen
BTW nummer: NL822680348B01
BIC nummer: RABONL2U
KVK: 50330764
IBAN- nummer: NL31RABO0172970091

Verkrijgbaarheid in het buitenland:
EARTH Concepts Belgium: info@earthwater.nl
EARTH Concepts France: info@earthwater.nl
EARTH Concepts Portugal: info@earthwater.nl
EARTH Concepts Brazil: ludgero@earth-concepts.com
EARTH Concepts Dubai: naoual@earthwater.ae
EARTH Concepts China: info@earth-concepts.com.cn

Contact formulier